Garanti Şartları

Aypamucevher.com sanal mağazamızdan satın aldığınız ürünler 2 yıl boyunca, üretim hatalarına karşı AYPA MUCEVHER bakım garantisi altındadır. Kullanım süresi içerisinde ürün ile ilgili herhangi bir üretim hatası çıkması durumunda firmamız ürünü ücretsiz tamir etme ya da yenisi ile değiştirme garantisi verir.

Aypamucevher.com satın aldığınız ürün/ürünler, Kullanıcı hatalarından kaynaklanan fiziksel (alkol, parfüm, losyon, krem, çamaşır suyu gibi kozmetik ve temizlik ürünlerine uzun süre maruz kalma, aşırı sürtünme, çarpma ve ya benzeri durumlar sonucu oluşabilecek çizilmeler) tahribat garanti kapsamına girmez.  Farklı bir kurumun ya da kişinin AYPA ürünü üzerinde yaptığı herhangi bir müdahale (onarım, boyut ayarlama, vb. müdahaleler)  ürünün garanti kapsamı dışında kalmasına sebep olur.

Müşteri ilişkileri departmanına (0212) 513 05 10 numaralı telefondan mesai saaatlerinde ulaşıp ürünü garantiye göndermeden önce gerekli bilgileri alabilirsiniz.


Teslimat Bilgileri

Siparişiniz ürün sertifikası, kutusu, fatura ve irsaliye belgesi ile belirtmiş olduğunuz adrese Aypa firması güvencesinde teslim edilmektedir. 
Hazırlanan tüm siparişler eğer stokta mevcut değillerse sizin için özel olarak üretilip 1 – 7 (bir ila yedi) iş günü içinde teslim edilmektedir. Ürün, alıcıya Cumartesi ve Pazar ile ulusal ve resmi tatil günleri dışında, anlaşmalı kargo firması Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. 
Ürün teslimatı sırasında sipariş ettiğiniz ürün ile ürünün aksesuarlarını ve belgelerini kontrol ediniz. Ayıplı olduğunu düşündüğünüz herhangi bir ürünü teslim almayınız. Bu tip bir durum ile karşılaşırsanız lütfen hemen Aypa Müşteri ilişkileri’ni (0212) 513 0510 numaralı telefondan arayıp gerekli soru ve düşüncelerinizi paylaşınız.