İade & değişim bilgileri

AYPA firması,  28835 sayılı resmi gazetede yayınlanan, 6502  numaralı  “tüketicinin korunması hakkında kanun” gereklerini eksiksiz olarak uygulamayı taahhüt etmektedir.

Satın almış olduğunuz ürünü hiç kullanılmaması şartı işe teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içerisinde faturası, irsaliyesi ve aksesuarlarıyla beraber iade edebilirsiniz. Ürün iade durumunda ürün bedeli, havale yoluyla alınmış siparişlerde 1 hafta, kredi kartıyla tahsil edilmiş siparişlerde ise kart sahibinin bankasının hızına göre 1 ile 4  hafta arasında tarafınıza iade edilecektir.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici iade, değişim ve cayma hakkını kullanamaz. Standart dışı yüzük ölçüleri de bu kapsamda olup gerekli bilgilendirmeler size ayrıca sipariş sırasında yapılacaktır.

İade edilen ürünler gönderilirken ilk tercih olarak mağazamıza elden teslimat yolunu önermekteyiz. Eğer kargo ile iade gönderimi yapılacaksa güvenlik sebebi ile iade ürünün kargo görevlileri önünde paketlenmemesi önemle rica olunur.

Değişim ve iptalde iade şartları geçerli olup, değiştirilecek ürünlerde ürünün kullanılmamış olması ve özel isteğe göre ölçü değişimi yapılmamış olması esastır. Alyans ürünlerde tüm ürünler isteğe göre yapıldığından üretim kusuru dışında iade iptal değişim yoktur.

Her türlü soru veya düşüncenizi Aypa Müşteri ilişkilerini (0212) 513 0510 arayıp paylaşabilirsiniz